Контакт
Маркетинг
Импресум
Претплати
се за е-изданија

{{Title}}

{{Intro}}
{{#each Images}}
{{#if IsThumbNail}} {{/if}}
{{/each}}

Напаѓачот на шпанскиот фудбалки клуб „Реал Мадрид“ и португалски репрезентативец Кристијано Роналдо стана татко по вторпат. Португалскиот ТВ канал SIC“ ја објави веста дека славниот фудбалер доби близнаци- девојче и момче кои ги роди сурогат мајка,а таткото на децата им ги дал имињата Ева и Матео.

Роналдо веќе го има 6-годишниот син Кристијано Роналдо помладиот. Еден од најдобрите фудбалери на светот моментно е во врска со шпанската манекенка Џорџина Родригез. Негова поранешна девојка беше позната манекенка Ирина Шајк, кога пред 3 месеци стана мајка. Покрај сето ова, Роналдо продолжува со својата светска доминација во фудбалот. Пратете ја светската лига и ќе можете бесплатно да се обложувате со овие казино бонуси. Така е возможно да правите спортски влогови бесплатно, а секако ке освоите нешто. Можете да ги земете уште денес, побрзајте количините се ограничени.

 

Подготви: Г.К.

{{#hasElements Images}}
{{#each Images}} {{#showInline ShowInGallery IsThumbNail}}
{{{dataImg this params="?width=886&height=574"}}}
{{/showInline}} {{/each}}
{{#each Images}} {{#showInline ShowInGallery IsThumbNail}}
{{{dataImg this params="?width=200&height=100"}}}
{{/showInline}} {{/each}}
{{/hasElements}}

ВЕСТИ ОД КАТЕГОРИЈАТА

{{#each ArticlesInCategory}} {{/each}}
{{#hasElements RelatedArticles}} {{/hasElements}}